Tükendi
₺165,00 KDV Dahil
₺370,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
1

Malatya Pazarı Murat Palancı Nefis Lokum Lezzetleri

 

Lokum, nişasta ve şekerden oluşan bir jelden yapılan lezzetli bir ikramdır. Premium çeşitler kıyılmış fındık içerebilir. Geleneksel çeşitler gül suyu, sakız, bergamot portakal veya limon içerir. Bu tatlı ürünün birçok çeşidi vardır. Malatya Pazarı Murat Palancı internet sitemizi veya mağazalarımızı ziyaret ederek bunları kendiniz deneyebilirsiniz. Türk lokumu lezzetlidir ve sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin. Bu lezzetli ikramı tüm aileniz severek tüketecektir.

 

Türk lokumunun geleneksel tadı gül suyu veya portakal çiçeği suyudur ve tipik olarak suşi benzeri bir sunumla yuvarlanır. Bugün yüzden pek çok farklı Türk lokumu çeşidi bulunmaktadır. En popüler tatlar gül, limon, portakal ve nardır, ancak bunları kahve ve çikolata gibi diğer tatlarda da alabilirsiniz. Türk lokumu yapmanın birçok yolu vardır. Tatlar neredeyse sonsuzdur.

 

Malatya Pazarı Murat Palancı olarak yıllardır lokum üretiyoruz. Geleneksel Türk lokumu tadını tüm dünyaya yaydık. Brezilya'da Türk lokumu Manjar Turco, Delicia Turca ve Bala de Goma Siria olarak bilinir. Ancak tatlı kişisel bir tattır ve en iyi arkadaşlar ve aile ile paylaşılır.

 

Türk lokumu yiyende harika bir his bırakır. Parlak renkler ve pudra şekeri kaplama, onu tatillerde arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için mükemmel bir şekerleme haline getirir. Ayrıca lezzetli bir hediyelik üründür. Kurdele ile güzel bir kutuya sarmayı deneyin. Hiç şüphe yok ki hediye vereceğiniz kişi lokum hediyesini çok sevecek! Her yerde yemek tutkunlarını etkileyecek lezzetli bir dokunuş.

 

Türk Lokumu İle Kendinizi Şımartın

 

Lokum olarak bilinen lokum, jöleden yapılan lezzetli bir ikramdır. Lezzetleri turunçgillerden fındıklara kadar çeşitlilik gösterir. En yaygın aroması gül suyu olmakla birlikte Antep fıstığı ve ceviz ile yapılan çeşitleri de vardır. Türkiye menşeli olduğundan dolayı, Türk lokumu artık tüm dünyada popüler. Kendiniz denemek istiyorsanız, sitemizden kendinizi şımartacak küçük bir hediye kaçamağı yapabilirsiniz. İş yerinde geçen uzun bir günün ardından kendinizi ödüllendirmek için tatlı bir ikram gibisi yoktur.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR