₺150,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
Tükendi
₺105,00 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
1

Malatya Pazarı Murat Palancı Bitki ve Meyve Çayı

 

İster tek başına ister sağlıklı bir içeceğin parçası olarak içiyor olun, bitki ve meyve çayı lezzetli bir seçenektir. Çayın tadı genellikle buzla seyreltilirken, lezzet profilini geliştirmek için meyve veya şeker de ekleyebilirsiniz. Bu çayın raf ömrü 2 yıldır. Tercihinize bağlı olarak sıcak veya buzlu yapabilirsiniz. Aynı zamanda ölçülü olarak meyvenin tadını çıkarmanın harika bir yoludur.

 

Bitki ve meyve çayları kafeinsizdir ve egzotik tat profillerine sahiptir. Ayrıca sangria karışımı olarak veya buzlu şekerlere eklenebilirler. Ürettiğimiz bitki ve meyve çayları, lezzetli ve ferahlatıcı bir içecek oluşturmak için doğal malzemeler kullanır. Meyve bazlı karışım özellikle yaz aylarında lezzetlidir ve kışın hızlı bir tedavi için harikadır. Meyve aromalı çaylar doğal aromalarla tatlandırılır.

 

Birçok bitki çayı kafein içerirken, bazıları kafeinsizdir. Bu nedenle kafeine duyarlı birçok kişi onları kahve yerine tercih ediyor. Ayrıca kahve severler, aşırı enerji ve gerginlikten kaçınmak için genellikle günün ilerleyen saatlerinde bitki çayları içerler. Yatmadan önce çay içmek de faydalıdır, çünkü daha hızlı uykuya dalmanıza ve gergin uyanmalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, bitki çayının sizin için uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, bir kere denemeyi düşünün!

 

Bitki Çaylarını Nasıl Kullanabiliriz?

 

Bitki ve meyve çayları çeşitli stil ve şekillerde mevcuttur. Bitkisel çayların demleme süreci çok yönlüdür. Kullanılan bitkinin türüne bağlı olarak, belirli bir sorunla mücadele etmenize yardımcı olacak bir bitkisel karışım seçebilirsiniz. Bitki ve meyve çayları kafein içermez ve sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamanıza yardımcı olabilir. Kakao kabuğu gibi doğal tatlandırıcılarla tüketebilir veya en sevdiğiniz smoothie veya tatlıya ekleyebilirsiniz. Bitki çayınızı ister tatlı ister şekersiz tercih edin, günlük rutininiz için ferahlatıcı bir değişiklik elde edersiniz.

 

Bitki çayı yaparken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kafeinsiz çaylar da dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok farklı bitkisel karışım vardır. Malatya Pazarı Murat Palancı ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 1870’te Malatya’da başlayan yolculuğumuzu hiç hız kesmeden devam ettiriyoruz. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz yakınlarınıza hediye olarak alabileceğiniz en güzel ürünler sitemizde ve satış noktalarımızda.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR